NOVI GLAS

Jutros izjednačeno – Rođeno devet djevojčica i devet dječaka

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 18 beba, po devet djevojica i dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci – pet, potom u Doboju, Zvorniku, Trebinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Prijedoru, Foči i Bijeljini po jedna.

U Banjaluci su rođene tri djevojčice i dva dječaka, u Doboju, Zvorniku i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica i jedan dječak, u Trebinju i Gradišci
po dva dječaka, a u Prijedoru, Foči i Bijeljini po jedna djevojčica.

U porodilištu u Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

 

 

 

(srna)

POSTANIMO PRIJATELJI