NOVI GLAS

Preminuo bijeljinski vatrogasac Stefan Stefo Lazić

Bijeljinu je pogodila tužna vijest – nakon kraće bolesti, u 28. godini života preminuo je naš sugrađanin i pripadnik Teritorijalne vatrogasno-spasilačke jedinice Bijeljina Stefan Stefo Lazić.

Preminuo je u bolnici u Beogradu.

Stefan Stefo Lazić će ostati upamćen kao izuzetan čovjek, veliki prijatelj i predan vatrogasac.

Rođen je 15. septembra 1997.

godine u Bijeljini, živio je sa roditeljima u Golom Brdu, a u Teritorijalnoj vatrogasno-spasilačkoj jedinici Bijeljina bio je zaposlen od 12. juna 2017. godine, najprije kao vatrogasac-spasilac, a potom je obavljao dužnost vatrogasca-telefoniste.

 

Među kolegama je bio omiljen zbog svoje dobrote, skromnosti i nesebičnosti. Uvijek spreman da pomogne, odgovoran u izvršavanju zadataka i posvećen svom pozivu, Stefan je svojim radom i ljudskošću stekao poštovanje svih koji su ga poznavali. Njegov vedar duh, kolegijalnost i spremnost da bude uz druge ostaće trajno u sjećanju njegovih kolega iz bijeljinske vatrogasne jedinice.

Vrijeme i datum sahrane Stefana Stefe Lazića biće naknadno saopšteni.

Neka mu je vječna slava i hvala. Porodici, prijateljima i kolegama upućujemo iskreno saučešće.

 

 

(desavanjaubijeljini)

POSTANIMO PRIJATELJI