NOVI GLAS

Crnadak otkrio – Na oktobarskim izborima nastupaće sa Vukanovićem

PDP Republike Srpske potpisala je ranije koalicioni sporazum sa Listom “Za pravdu i red” Nebojše Vukanovića i na oktobarskim izborima nastupaće zajedno u svim izbornim jedinicama u Republici Srpskoj, rekao je predsjednik ove stranke Igor Crnadak na konferenciji za novinare u Banjaluci.

Govorio je i o inokosnim funkicijama.

– Mi sada imamo stav SDS-a da je Branko Blanuša kandidat za predsjednika Republike Srpske. I on je jedini kandidat, koliko znam nema drugih. Takođe, za člana Predsjedništva BiH isto imamo jednog kandidata, to je Nebojša Vukanović – rekao je Crnadak, na konferenciji za novinare.

Takođe, ističe da će u fokusu stranke biti ekonomija, vladavina prava i borba protiv korupcije.

Rekao je da stavovi koje iznosi ova stranka nisu dio predizborne kampanje, već nastavak politike koju, kako kaže, dosljedno provode.

– Nisu u pitanju predizborne poruke. Nastavljamo putem kojim smo krenuli, putem odgovorne politike za Republiku Srpsku, jačanja institucija – naveo je Crnadak.

 

(rtrs)

POSTANIMO PRIJATELJI