Tokom “nervoznog” telefonskog poziva ja sam se smijao, a Bakir Izetbegović se nemušto branio i pravdao na način da nije rekao ni “da” ni “ne”, nekim uopštenim floskulama. Ni u jednom trenutku nije uspio objasniti izrečeno sinoć, kad je pozvao da me sklone nekom silom, rekao je predsjednik SNSD-a Milorad Dodik.
– Umjesto preuzimanja odgovornosti za izrečene riječi, svjedočio sam pokušajima relativizacije i izbjegavanja suštine prijetnji. Zbog toga moj stav ne samo da ostaje isti, već sam nakon ovog razgovora još uvjereniji da je ono što je izrečeno u emisiji bilo veoma jasno i nedvosmisleno. Drago mi je da sam štetočina njihove politike – naveo je Dodik na Iksu.
Током “нервозног” телефонског позива ја сам се смијао, а Бакир се немушто бранио и правдао на начин да није рекао ни “да” ни “не”, неким уопштеним флоскулама. Ни у једном тренутку није успио објаснити изречено синоћ, кад је позвао да ме склонe неком силом.
Умјесто преузимања…
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 24, 2026
(RTRS)





