NOVI GLAS

Za 24 časa rođeno 25 beba – Radost u Bijeljini

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 25 beba – 16 djevojica i devet dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Gradišci – sedam, potom u Banjaluci šest, u Doboju, Zvorniku, Bijeljini i Nevesinju dvije, te u Prijedoru, Foči, Trebinju i Istočnom Sarajevu po jedna.

U Gradišci je rođeno pet djevojčica i dva dječaka, u Banjaluci po tri djevojčice i tri dječaka, u Doboju dvije djevojčice, u Zvorniku, Bijeljini i Nevesinju po jedna djevojčica i jedan dječak, u Prijedoru, Trebinju i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica, a u Foči dječak.

 

(glassrpske)

POSTANIMO PRIJATELJI