NOVI GLAS

Studentkinja Ivana Simić pristupila SNSD-u – Savić: Ulaganje u mlade je najveća investicija za budućnost

Predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Bijeljina Bojan Savić poželio je dobrodošlicu Ivani Simić, studentkinji treće godine Fakulteta političkih nauka u Banjaluci, koja se priključila ovoj političkoj organizaciji.

“Svestrana i patriotski nastrojena, naša mlada sugrađanka odlučila je da svoje ideje i energiju usmjeri kroz politički angažman u SNSD-u”, poručio je Savić.

Prema njegovim riječima, Ivana Simić želi da svojim primjerom pošalje poruku da mladi nisu samo posmatrači društvenih procesa, već važni pokretači promjena i aktivni učesnici u izgradnji zajednice.

„Vjerujem da je ulaganje u mlade najveća investicija koju možemo napraviti. Zato će vrata našeg tima uvijek biti otvorena za vrijedne, obrazovane i odgovorne ljude koji žele da doprinesu razvoju Bijeljine i Republike Srpske“, poručio je Savić.

On je naglasio da uključivanje mladih u društveni i politički život predstavlja važan preduslov za razvoj lokalne zajednice i stvaranje novih ideja koje mogu doprinijeti njenom napretku.

 

 

NoviGlas

POSTANIMO PRIJATELJI