NOVI GLAS

Mladi Bijeljinac Njegoš sedmi put zaredom državni prvak u Taekwondou

Zenica je danas bila domaćin Državnog prvenstva BiH u taekwondou koje je okupilo 392 takmičara iz 38 klubova.

Kadet Njegoš Pantić iz bijeljinskog taekwondo kluba “JOPA” osvojio je po sedmi put zaredom prvo mjesto na državnom prvenstvu u taekwondou. Njegoš ima 17 godina, ali uz redovan trening i konstantan rad i trud uspjesi se nižu.

Ispred taekwondo kluba “JOPA” učestvovalo je 8 takmičara, a njih 6 je osvojilo medalje. Klub je u ekipnom takmičenju osvojio 3. mjesto

.

Pored Njegoša koji je osovjio prvo mjesto, drugo mjesto su osvojili kadetkinja Lika Bodirogić, kadetkinja Lamija Ikić, mlađa kadetkinja Lana Jašarević, junior Nikola Alempić, treće mjesto osvojio kadet Dragan Babunović dok bez medalja ostali su Andrea Radojičić i Jovan Đošanović.