NOVI GLAS

Jović i Real – Gotova priča?

Luka Jović, mladi srpski fudbaler, sve izvjesnije će uskoro napustiti Real Madrid.

Jović je dobio priliku u posljednjem kolu Lige šampiona od starta, ali nije imao učinak do 77. minuta protiv Klub Briža, kada je zamijenjen.

Real planira da Jovića već od januara pošalje na pozajmnicu, prenosi Kalčomerkato.

Jović je ljetos stigao u “kraljevski klub” za 60 miliona evra iz Ajntrahta, ali nije uspio da se dokaže treneru Zinedinu Zidanu.

Dodaje se da je Jović trenutno u Francuzovim planovima iza Karima Benzeme, Rodriga i Vinisijusa Žuniora.

Nije poznato gdje bi povremeni reprezentativac Srbije mogao da nastavi karijeru, ali “El Mundo Deportivo” navodi da je opcija Arsenal.

> NASLOVNA – NoviGlas <

Kako se navodi, čelnici Reala i “tobdžija” su se već sastali kako bi razgovarali o eventualnoj zamjeni gdje bi u Madrid otišao Pjer-Emerik Obamejang, a na drugu stranu Luka i novac.

Bivši napadač Crvene zvezde je ove sezone na terenu proveo 396 minuta i zabilježio 12 nastupa na kojima je postigao jedan gol, 30. oktobra u pobjedi nad Leganesom od 5:0.