NOVI GLAS

Levandovski pregazio Zvezdu, Bavarci slavili 0:6 na Marakani!

Fudbaleri Crvene zvezde su doživjeli težak poraz u petom kolu Grupe B Lige šampiona od minhenskog Bajerna rezultatom 6:0.

Izabranici trenera Vladana Milojevića su bili potpuno inferiorni tokom cijelog meča, osim uvodnih minuta u prvom i drugom poluvremenu kada su pokušavali visokim presingom da dođu do šanse da ugroze golmana Manuela Nojera.

Utakmicu je obilježio poljski reprezentativac i jedan od najboljih napadača svijeta Robert Levandovski. On je postigao četiri gola za 14 minuta u drugom poluvremenu, što su najbrže postignuta četiri gola u istoriji Lige šampiona. Uz to mu je  jedan pogodak i poništen u prvom dijelu meča, a propustio je i veliku priliku kada se našao “1 na 1” sa čuvarom mreže Zvezde Milanom Borjanom.

U drugom meču grupe B Totenhem je nakon velikog preokreta slavio protiv Olimpijakosa 4:2.