NOVI GLAS

Dobar start Radnika – Oduvali Tuzlake u Bijeljini

Fudbaleri Radnika osvetili su „komšije“ iz Etno sela Stanišić. Oni su u drugom kolu savladali Tuzla Siti sa 3:0 a bili su mnogo bolji rival pa su mogli i da zabilježe ubjedljiviji trijumf.

Već na startu Radnik je poveo. Odličnu akciju navale domaćeg tima krunisao je Dejan Maksimović u 7. minuti. Vođstvo nije opustilo domaće igrače koji su nastavili sa napadima pa su nakon nekoliko poluprilika za dva minuta riješili pitanje pobjednika.

Prvo je Dejan Maksimović pogodio iz penala u 35.minuti, da bi zatim Velibor Đurić pogodio iz slobodnog udarca za 3:0.

Radnik je i u nastavku bio bolji rival, stvorio je nekoliko šansi ali se rezultat nije mijenjao, pa je bijeljinski tim došao do prve pobjede u novom šampionatu